Kontuzja podstawowego obrońcy Atletico

Prawy obrońca Atletico Madryt Juanfran doznał kontuzji mięśnia uda w niedzielnym meczu ligowym z Celtą Vigo (3:2) i najprawdopodobniej nie wystąpi w najbliższych spotkaniach swojej drużyny.

Tomasz Skrzypczyński
Juanfran AFP / Na zdjęciu: Juanfran

Atletico Madryt w dramatycznych okolicznościach pokonało Celtę Vigo w niedzielnym spotkaniu La Liga Santander 3:2, jednak straciło swojego podstawowego zawodnika.

W pierwszej połowie meczu kontuzji mięśnia uda doznał Juanfran i nie wyszedł na boisko po przerwie. Jego miejsce zajął Sime Vrsaljko.

Po końcowym gwizdku klub z Vicente Calderon potwierdził uraz Hiszpana. Jego występ w najbliższych spotkaniach Rojiblancos, ze Sportingiem Gijon i Barceloną w lidze i Bayerem Leverkusen w Lidze Mistrzów stoi pod znakiem zapytania.

Dodajmy, że z powodu kontuzji przeciwko Celcie nie zagrał także inny lider defensywy Atletico, Diego Godin, który zmaga się z kontuzją mięśnia przywodziciela.

Deportivo - Barcelona: demolka gospodarzy - zobacz skrót [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Czy Atletico Madryt wyeliminuje Bayer Leverkusen w 1/8 finału Ligi Mistrzów?