WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo

Sandecja Nowy Sącz nawiązała współpracę ze Śląskiem Wrocław

Mniej więcej w połowie stycznia delegacja Sandecji Nowy Sącz odwiedziła Śląsk Wrocław. Udało się wtedy nawiązać współpracę, której efektem będzie wizyta trenera Tomasza Horwata w mieście nad Dunajcem.
Marcin Rogowski
Marcin Rogowski
WP SportoweFakty / Dawid Gaszyński

Tomasz Horwat to szkoleniowiec drużyny U-19 Śląska Wrocław. Mimo młodego wieku jest uznawany za jednego z najlepszych trenerów pracujących z młodzieżą. Potwierdza to fakt, że w roku 2015 został wybrany najlepszym szkoleniowcem na Dolnym Śląsku.

Do Nowego Sącza zawita w niedzielę i zostanie w nim do wtorku. W tym czasie będzie się przyglądał pracy jaką wykonują trenerzy w Akademii Sandecja. Jednak kulminacyjnym dniem jego pobytu na Sądecczyźnie będzie poniedziałek.

Wtedy to na obiektach Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu - z jedną z drużyn sądeckiej szkółki - przeprowadzi trening pokazowy dotyczący faz przejściowych w ataku i obronie. Tego samego dnia, w sali konferencyjnej stadionu Sandecji wygłosi referat nt. "Periodyzacji taktycznej w pracy z młodzieżą". Wstęp na wydarzenia jest otwarty i całkowicie darmowy.

ZOBACZ WIDEO Znakomite parady Skorupskiego nie pomogły. Zobacz skrót meczu Inter Mediolan - Empoli FC [ZDJĘCIA ELEVEN]

Czy współpraca Sandecji ze Śląskiem przyniesie wymierne korzyści obu klubom?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Piłkę Nożną na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (0):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.