Slaven Bilić dostanie nowy kontrakt

Zdjęcie okładkowe artykułu: TVN Agency / Na zdjęciu: Slaven Bilić
TVN Agency / Na zdjęciu: Slaven Bilić
zdjęcie autora artykułu

Slaven Bilić po bardzo kiepskim początku sezonu mógł odejść z West Ham United. Młoty mocno rozczarowywały i gdy Arsenal 3 grudnia rozbił WHU aż 5:1 wydawało się, że los Chorwata jest przesądzony.

W tym artykule dowiesz się o:

Jednak Slaven Bilić przetrwał trudny okres i West Ham United wydźwignął się z dołu tabeli. Obecnie zajmuje dziewiąte miejsce, a brytyjska stacja telewizyjna Sky Sports informuje, że Chorwat jest o krok od przedłużenia swojego kontraktu.

W 2015 roku zastąpił Sama Allardyce'a i podpisał wówczas trzyletnią umowę. Rozmowy na temat jej przedłużenia miały rozpocząć się już dobre kilka miesięcy temu, ale ze względu na kiepski początek sezonu, dopiero w okolicach świąt Bożego Narodzenia obie strony zasiadły do negocjacji.

Od początku grudnia West Ham United wygrał sześć z jedenastu ligowych starć, a tylko trzy zakończyły się porażkami. W międzyczasie Bilić musiał gasić pożar, który wywołał Dimitri Payet. Swoim podejściem do sytuacji Chorwat zyskał sobie jeszcze więcej sympatyków.

Latem klub z Londynu ma przekazać dodatkowe fundusze na wzmocnienie drużyny. Młoty szukają napastnika oraz prawego obrońcy.

ZOBACZ WIDEO Na kłopoty Messi. Zobacz skrót meczu Atletico Madryt - FC Barcelona [ZDJĘCIA ELEVEN]

Źródło artykułu: