WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo

Lech Poznań zagra w nowych koszulkach, klub wesprze fundację promującą sport

Podczas najbliższego meczu z Ruchem Chorzów Lech Poznań zagra w zmienionych koszulkach. Zamiast sponsora strategicznego pojawi się na nich logo fundacji wspierającej rozwijanie kariery sportowej.
Szymon Mierzyński
Szymon Mierzyński
PAP / Jakub Kaczmarczyk

Sport Twoją Szansą - to inicjatywa stworzona przez firmę STS - bukmachera, który reklamuje się na strojach piłkarzy Kolejorza.

W najbliższym czasie fundacja będzie przyjmowała wnioski od osób i organizacji, które szukają pomocy w realizacji swoich sportowych pasji, ale z różnych względów mają z tym trudności.

Nadesłane wnioski będzie weryfikować rada honorowa, w skład której weszli sportowcy, działacze oraz dziennikarze: Monika Pyrek, Bartłomiej Bonk, Grzegorz Tkaczyk, Sebastian Mila, Tomasz Smokowski i Piotr Koźmiński. Są w niej także prezes Lecha Karol Klimczak i były prezes PZPN Michał Listkiewicz.

Po wstępnej weryfikacji, przyszłych podopiecznych fundacji Sport Twoją Szansą wybiorą w specjalnym głosowaniu klienci firmy STS.

Fundacja istnieje od 2014 roku, ale teraz - dzięki pojawieniu się na koszulkach Kolejorza podczas meczu ligowego - chce zwiększyć rozpoznawalność, a także skalę działalności.

ZOBACZ WIDEO Real - Bayern. Monachijczycy mogą czuć się oszukani

Polub Piłkę Nożną na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (0):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.