Awantura w Pucharze Rosji. Sędzia pokazał cztery czerwone kartki

Lokomotiw Moskwa pokonał Ural Jekaterynburg 2:0 w finale Pucharu Rosji. W doliczonym czasie gry sędzia pokazał aż cztery czerwone kartki.

Dominika Pawlik

Piłkarze Lokomotiw Moskwa po raz siódmy wywalczyli trofeum podczas rozgrywek Pucharu Rosji. Byli zdecydowanymi faworytami meczu z Uralem Jekaterynburg. Pierwszego gola zdobyli jednak dopiero w 76. minucie, skutecznie do bramki rywali trafił Igor Denisow, a w pierwszej minucie doliczonego czasu na 2:0 podwyższył Aleksiej Miranczuk.

Kilka chwil później doszło do awantury pomiędzy zawodnikami obu drużyn. W efekcie sędzia główny z boiska wyrzucił aż czterech piłkarzy, po dwóch z każdej ekipy. Czerwone kartoniki otrzymali Artem Fidler, Edgar Manucharyan, a także Jefferson Farfan i Ari.

Czy sędzia powinien ukarać więcej zawodników?