Pique przyszedł na turniej tenisa w Madrycie. Kibice go wygwizdali i zwyzywali

Obrońca Barcelony w mediach wiele razy atakował Real Madryt. Teraz fani odegrali się na nim, gdy pojawił się na meczu tenisisty Davida Ferrera. Sędzia nawet musiał przerwać mecz.

Robert Czykiel
Gerard Pique East News / ABACA/AlterPhotos/Jimenez Rodrigo / Na zdjęciu: Gerard Pique

W Madrycie odbywa się turniej ATP, w którym David Ferrer zmierzył się z Michaiłem Kukuszkinem. Hiszpan wygrał 2:6, 7:6, 6:4, ale najgłośniej jest o incydentach, do których doszło na trybunach.

Wielkie zamieszanie wywołał... Gerard Pique. Obrońca Barcelony pojawił się w stolicy Hiszpanii, gdzie jest jednym z największych wrogów fanów Realu Madryt. Nie dziwi więc, że miejscowi kibice zgotowali mu nieprzyjemne powitanie.

W pewnym momencie na trybunach zrobiło się wielkie zamieszanie. Gwizdy, wyzwiska, a do tego okrzyki "hala Madrid". Tak sympatycy "Królewskich" zareagowali, gdy dostrzegli zawodnika Barcy.

Sędzia był zmuszony na kilkadziesiąt sekund przerwać spotkanie, aby przywrócić porządek. Hiszpańskie media piszą o jeszcze jednej sytuacji. W pewnym momencie z głośników poleciał najnowszy utwór Shakiry, która jest partnerką Pique. To również nie spodobało się kibicom, ale za to na twarzy piłkarza pojawił się wymowny uśmiech.

30-letni gwiazdor "Dumy Katalonii" od dawna nie kryje się z niechęcią do Realu. W ostatnich miesiącach notorycznie zarzuca rywalowi, że sprzyjają mu władze ligi, a także sędziowie.

Kibicuj Lewemu i FC Barcelonie na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)
Czy zgadzasz się z Pique, że sędziowie pomagają Realowi?