Grupa kibiców Widzewa przerwała obrady

W piątek miało dojść do obrad Walnego Zgromadzenia Członków Stowarzyszenia Widzewa. Spotkanie zostało przerwane, ponieważ do sali wtargnęła grupa kibiców.

Karol Borawski
Stadion Widzewa Łódź PAP / Grzegorz Michałowski / Stadion Widzewa Łódź
"Stowarzyszenie RTS Widzew informuje, że dzisiejsze Walne Zgromadzenie Członków Stowarzyszenia będzie kontynuowane 19 maja 2017 roku w związku z przerwaniem obrad przez grupę kibiców nieposiadających formalnego umocowania do uczestnictwa w obradach. Obrady będą kontynuowane we wskazanym terminie po usunięciu przeszkód formalnych" - czytamy w komunikacie łódzkiego klubu.

Serwis widzewiak.pl podaje, że na piątkowym spotkaniu swoje propozycje na zarządzanie klubem miały przedstawić kluby, które są zainteresowane przejęciem Widzewa.

Według serwisu lodz.wyborcza.pl, najlepszą ofertę złożył Murapol, który chce nabyć
większościowy pakiet udziałów i w ciągu pięciu lat zainwestować 14 mln zł. Nie podoba się to części kibiców, którzy chcą mieć większy wpływ na wydarzenia w klubie.

Widzew gra obecnie w trzeciej lidze. Po 27. kolejkach zajmuje w swojej grupie trzecie miejsce. W przypadku zwycięstwa w sobotnim meczu z rezerwami Jagiellonii łódzki klub będzie tracił do prowadzącego Finishparkietu Drwęcy Nowe Miasto Lubawskie cztery punkty.

W ten weekend walczący o mistrzostwo Hiszpanii Real Madryt rozegra trudny mecz z Sevilla FC. Zobacz hit LaLiga Santander 14 maja o 19:55 w Eleven Sports na elevensports.pl lub u takich operatorów jak nc+, Cyfrowy Polsat, UPC, Vectra, Multimedia, Toya, INEA czy Netia.

Czy Widzew wywalczy w tym sezonie awans do II ligi?