Protest fanów Interu Mediolan. Opuścili trybunę

Do niecodziennego zdarzenia doszło podczas pierwszej połowy niedzielnego meczu pomiędzy Interem Mediolan i US Sassuolo. Najzagorzalsi fani gospodarzy opuścili trybunę na znak protestu.

Tomasz Skrzypczyński
stadion San Siro Getty Images / Na zdjęciu: stadion San Siro

Ostatnie tygodnie są bardzo trudne dla wszystkich kibiców Interu Mediolan. Nerazzurii przegrali trzy mecze z rzędu i stracili szanse na miejsce w czołówce tabeli Serie A. Z kolei z posadą szkoleniowca pożegnał się Stefano Pioli.

Podczas niedzielnego spotkania 35. kolejki Serie A z US Sassuolo fani drużyny postanowili wyrazić swoje zdanie na temat postawy piłkarzy.

Podczas pierwszej połowy najzagorzalsi sympatycy z trybuny Curva Nord wywiesili transparent skierowany do ambicji zawodników i opuścili swoje miejsca. "Jako że nie potrzebujecie naszego wsparcia, idziemy coś zjeść" - taki napis widniał na wywieszonym transparencie.

Co ciekawe, spotkał się on z aprobatą pozostałej części widowni na Stagio Giuseppe Meazza.

Dodajmy, że także to spotkanie zakończyło się porażką Interu (1:2). W tej chwili zespół ze stolicy Lombardii zajmuje ósme miejsce i ma tylko teoretyczne szanse na awans do europejskich pucharów.

Oglądaj rozgrywki włoskiej Serie A na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)

Czy Inter Mediolan wróci w przyszłym sezonie do walki o mistrzostwo Włoch?