Zagłębie - Śląsk: niespokojnie na trybunach, kibice obrzucali się racami (foto)

Derby Dolnego Śląska przerwane w drugiej połowie. Sędzia wstrzymał na chwilę grę w meczu KGHM Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław, bo kibice gości rzucali racami w kierunku sektorów zajmowanych przez fanów Miedziowych.

Szymon Mierzyński
PAP / Jacek Bednarczyk
Do tego incydentu doszło w 73. minucie. Z trybuny przyjezdnych - umiejscowionej w narożniku stadionu - poleciały środki pirotechniczne, które wylądowały w sektorze buforowym, a także w miejscu, z którego mecz obserwowali sympatycy drużyny Piotra Stokowca.
Sędzia Krzysztof Jakubik postanowił przerwać zawody i wznowił je po około dwóch minutach, choć na trybunach wciąż było niespokojnie.

Wszystko działo się przy stanie 2:0 dla KGHM Zagłębia, dla którego gole zdobyli Filip Starzyński oraz Łukasz Piątek. Taki był też ostateczny wynik derbów.