Euro U-21 LIVE: Słowacja - Szwecja na żywo. Transmisja TV, stream online

W czwartek odbędzie się mecz Słowacja - Szwecja w ramach Euro U-21. Transmisja TV na antenie Polsat Sport Extra. Stream online w Ipla TV. Relacja LIVE w WP SportoweFakty.

Bruno Szafer
Bruno Szafer
PAP / PAP/Piotr Polak

Euro U-21 na żywo: Słowacja - Szwecja LIVE. Gdzie oglądać transmisję TV i stream online?

W czwartek 22 czerwca o godzinie 20:45 rozpocznie się kolejne spotkanie w ramach Euro U-21. Będzie to starcie Słowacja - Szwecja. Transmisja TV na antenie Polsat Sport Extra. Komentatorami widowiska będą Piotr Przybysz i Czesław Michniewicz.

Mecz Słowacja - Szwecja można oglądać także na żywo w internecie. Stream online jest dostępny na platformie Ipla TV. Relacja LIVE za darmo w WP SportoweFakty.

Mecz Słowacja - Szwecja będzie bardzo istotny w kontekście awansu reprezentacji Polski do półfinału Euro U-21. Jednak, aby Biało-Czerwoni mogli spoglądać na rezultat tego starcia, muszą najpierw pokonać Anglię. Jeśli zwyciężą różnicą dwóch goli, to remis w pojedynku Słowacja - Szwecja da podopiecznym trenera Marcina Dorny prawo gry w półfinale Euro U-21.

Początek meczu Słowacja - Szwecja w ramach Euro U-21: 20:45. Transmisja TV: Polsat Sport Extra. Stream online: Ipla TV. Relacja LIVE w WP SportoweFakty.

ZOBACZ WIDEO ME U-21. Jan Bednarek: Jestem dumny z tej drużyny
Czy będziesz oglądać mecz Słowacja - Szwecja w ramach Euro U-21?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×