Kapitalny gol Steevena Langila

Steeven Langil zdobył pięknego gola w meczu reprezentacji Martyniki. Zespół piłkarza Legii wygrał z Nikaraguą 2:0 (1:0) w spotkaniu Złotego Pucharu CONCACAF.

Karol Borawski
Steeven Langil WP SportoweFakty / Mateusz Czarnecki / Steeven Langil
Do przerwy Martynika prowadziła 1:0 po trafieniu Kevina Parsemaina. Langil pojawił się na boisku w 65 minucie, a kilkadziesiąt sekund później zdobył kapitalną bramkę.

Gracz Legii dostał piłkę w okolicy środka boiska. Efektownym przyjęciem zwiódł rywala i popędził na bramkę. Następnie wpadł w pole karne, łatwo minął kolejnego obrońcę i zdobył gola.

Po pierwszej kolejce Martynika prowadzi w grupie B Złotego Pucharu CONCACAF. W drugim spotkaniu Stany Zjednoczone tylko zremisowały z Panamą 1:1.

29-letni Langil jest graczem Legii od lipca 2016 roku. Pomocnik zamiast na boisku brylował głównie na imprezach, ostatnie pół roku spędził na wypożyczeniu w Waasland-Beveren.

Czy Langil potwierdzi w Legii swoje umiejętności?