Robert Lewandowski już strzela. Bayern wygrał towarzyski turniej

Bayern Monachium wygrał towarzyski turniej Telekom Cup. W wielkim finale zespół Ancelottiego pokonał Werder Brema 2:0. Drogę do finału otworzył gol Roberta Lewandowskiego w spotkaniu z TSG 1899 Hoffenheim (1:0).

Karol Wasiek
Robert Lewandowski to jeden z najlepszych obcokrajowców w historii Bundesligi Getty Images / Stuart Franklin / Robert Lewandowski to jeden z najlepszych obcokrajowców w historii Bundesligi
Robert Lewandowski pięknym strzałem popisał się w siódmej minucie spotkania. Reprezentant Polski wykorzystał dośrodkowanie Juana Bernata i nie dał żadnych szans bramkarzowi rywali.

Zobacz bramkę Lewandowskiego:

W zespole z Monachium w tym spotkaniu debiut zaliczył Corentin Tolisso, którego Bayern kupił za 41 milionów z Olympique Lyon. W barwach TSG 1899 Hoffenheim 45 minut rozegrał Eugen Polanski.

W wielkim finale Bayern pewnie pokonał Werder Brema 2:0. Lewandowski oglądał mecz na ławce rezerwowych - o korzystny wynik zadbali Thomas Mueller i Bernat.

Bayern Monachium - TSG 1899 Hoffenheim 1:0 (Robert Lewandowski 7')

Bayern: Starke - Rafinha, Hummels, Martinez, Bernat - Tolisso, Alcantara - Coman, Muller, Ribiery - Lewandowski

Bayern Monachium - Werder Brema 2:0 (Muller 9', Bernat 33')