Koszmarny występ Kevina Trappa! Co on wyprawiał?! (wideo)

Bramkarz Paris Saint-Germain, Kevin Trapp chyba nie radzi sobie z zespołem nagłej zmiany strefy czasowej. Trudno znaleźć inne niż jet lag wytłumaczenia fatalnej postawy Niemca w meczu kontrolnym z Tottenhamem Hotspur (2:4).

Maciej Kmita
Kevin Trapp Getty Images / Na zdjęciu: Kevin Trapp
Wicemistrzowie Francji przebywają w Stanach Zjednoczonych od poprzedniej soboty. W pierwszym sparingu z Romą (1:1) w bramce PSG stanął Alphonse Areola, a Kevin Trapp dostał swoją szansę w sobotnim spotkaniu z Tottenhamem Hotspur (2:4), ale po występie przeciwko Kogutom Niemiec na pewno dużo stracił w oczach Unaia Emery'ego.

O ile w 11. minucie Trapp nie miał nic do powiedzenia przy stale Christiana Eriksena z dystansu, to siedem minut później popełnił boiskowy kryminał. Niemiec kopnął piłkę wprost w nadbiegającego Erica Diera, a miał przy tym tyle pecha, że odbita od Anglika futbolówka wpadła do pustej bramki PSG.

Na tym koszmar Trappa się nie skończył. Tuż po zmianie stron Niemiec w niewytłumaczalny sposób zagrał piłkę ręką poza swoim polem karnym. 27-latek kompletnie stracił orientację, bo dotknął futbolówki ręką, będąc dobre dwa metry przed linią "16".

Sędzia bez zastanowienia ukarał Trappa czerwoną kartką i jego miejsce w bramce zajął Areola. Grającym w osłabieniu paryżanom nie udało się utrzymać remisu 2:2 i ostatecznie przegrali z wicemistrzem Anglii 2:4.

Oglądaj rozgrywki francuskiej Ligue 1 na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)