Fatalne informacje dla Jakuba Czerwińskiego. Długa przerwa obrońcy Legii Warszawa

Koszmarne informacje dla Jakuba Czerwińskiego. Obrońca Legii Warszawa doznał na tyle poważnej kontuzji, że wypadnie z gry aż na trzy miesiące.
Szymon Mierzyński

26-latek ucierpiał we wtorkowym meczu 1/16 finału Pucharu Polski z Wisłą Puławy (4:1) i musiał opuścić boisko już w 30. minucie (zastąpił go Artur Jędrzejczyk).

Jakub Czerwiński ma uszkodzone więzadło piszczelowo-strzałkowe. Sytuacja jest na tyle poważna, że będzie musiał przejść operację. Trener mistrza Polski Jacek Magiera przekazał te wieści na konferencji prasowej przed piątkowym pojedynkiem 5. kolejki Lotto Ekstraklasy z Piastem Gliwice.

W obecnym sezonie 26-letni stoper zagrał w pięciu spotkaniach wszystkich rozgrywek i zdobył jednego gola (w rewanżowym starciu III rundy eliminacyjnej Ligi Mistrzów z FK Astana).