KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

Wojewódzki oferuje milion złotych nagrody. Zainspirował go młody kibic Legii

Król TVN-u, Kuba Wojewódzki, nie krył zaskoczenia spotkaniem z sympatykiem warszawskiej Legii. Teraz showman oferuje milion złotych za przesłanie mu "pewnego" zdjęcia.

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Kibice Legii Warszawa w Tyraspolu PAP / PAP/Bartłomiej Zborowski / Kibice Legii Warszawa w Tyraspolu

Kuba Wojewódzki zamieścił w mediach społecznościowych niecodzienne ogłoszenie. Król TVN-u oferuje nawet milion złotych nagrody dla tego, kto prześle mu oryginalne zdjęcie, na którym będzie widać, jak... wkłada polską flagę w kupę psa!

Do napisania ogłoszenia dziennikarza sprowokowało przypadkowe spotkanie z kibicem warszawskiej Legii. - Kilka dni temu, miły chłopiec w dresie z napisem Legia zaczepił mnie na ulicy i powiedział - "Za to, że Pan wsadził polską flagę w kupę, jest Pan u mnie skończony na zawsze" - napisał na Facebooku Wojewódzki.

- Postanowiłem zatem nagrodzić patriotyczną postawę wszystkich tych, którzy widzą rzeczy, których nie ma - dodał showman, podkreślając fakt, że jest zaskoczony tym, że fan Legii użył słowa "pan", a nie - tu cytat: "innych patriotycznych zamienników (Żyd, pedał, ciapaty, ubek, etc)".


Wojewódzki zapewnił, że osoba, która znajdzie takie zdjęcie będzie mogła liczyć na to, że będzie jej osobistym kierowcą przez najbliższy rok, a także m.in. uwzględni ją w swoim testamencie.

Przypomnijmy, że za "sprawę psiej kupy" w programie Wojewódzkiego w 2008 r. - rysownik Marek Raczkowski prezentował wówczas miniaturki polskich flag wetknięte w atrapy psich odchodów - Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji ukarała TVN kwotą blisko pół miliona złotych.

ZOBACZ WIDEO Real Madryt znowu stracił punkty. Zobacz skrót meczu z Real - Levante [ZDJĘCIA ELEVEN]

Polub Piłkę Nożną na Facebooku
Zgłoś błąd
Facebook/KubaWojewodzkiKrolTVN
Komentarze (20)
Zobacz więcej komentarzy (5)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×