Przełamanie Kamila Wilczka. Gol i asysta Polaka

Kamil Wilczek zdobył gola i zaliczył asystę w wygranym 5:1 meczu trzeciej rundy Pucharu Danii z LSF. Dla Polaka był to pierwszy gol w tym sezonie.

Karol Borawski
Na zdjęciu; Kamil Wilczek w trakcie treningu reprezentacji Polski PAP / Bartłomiej Zborowski / Na zdjęciu; Kamil Wilczek w trakcie treningu reprezentacji Polski
Rywal Broendby na co dzień występuje w duńskiej czwartej lidze. Faworyci środowego spotkania przegrywali po pół godzinie gry, ale trzy minuty po stracie gola zdołali wyrównać.

Druga połowa była jednostronna. Goście zdobyli cztery gole. Jedną z bramek zaliczył Kamil Wilczek, który również asystował przy golu na 5:1.

W obecnym sezonie ligowym Polak nie zdobył jeszcze gola.

1:5 - Lasse Vigen Christensen 87'

Koniec przygody Liverpoolu z Pucharem Ligi Angielskiej. Zobacz skrót meczu z Leicester [ZDJĘCIA ELEVEN EXTRA]

Czy Kamil Wilczek zdobędzie w tym sezonie co najmniej 10 goli w lidze duńskiej?