Ronaldo zły po fatalnym meczu. Wiadomo, dlaczego nie wymienił się koszulką z rywalem

Po sensacyjnej porażce Realu Madryt z Gironą jeden z piłkarzy gospodarzy chciał wymienić się koszulką z Cristiano Ronaldo. Portugalczyk mu jednak odmówił. Teraz wiadomo, jaki był powód takiego zachowania.

Igor Kubiak
Igor Kubiak
Cristiano Ronaldo PAP/EPA / PAP/EPA/Javier Lopez / Na zdjęciu: Cristiano Ronaldo
Kamery telewizyjne wychwyciły jak po ostatnim gwizdku meczu Girony z Realem Madryt Cristiano Ronaldo wdał się w długą rozmowę z drugim kapitanem gospodarzy - Alexem Granellem. Wydawało się, że dyskusję zwieńczą wymianą koszulek, ale ostatecznie obaj pozostali w swoich trykotach. Zawodnik Girony wyjawił, dlaczego tak to się skończyło.

- Powiedział, że nie chce się wymienić, ponieważ nie podobało mu się, jak zachowywaliśmy się w ostatnich minutach meczu. Przyznał, że wyglądam na dobrego zawodnika, ale z tamtego powodu nie wymieni się koszulką - wyznał gracz Girona FC. Z tej wypowiedzi jasno wynika, że najlepszemu piłkarzowi na świecie przeszkadzała gra na czas w wykonaniu Katalończyków.

- Powiedziałem mu, że to co osiągnęliśmy nie było cudem, ale wielkim wyczynem - dodał Granel.

Beniaminek pokonał na własnym boisku Real Madryt 2:1, choć do przerwy to "Królewscy" prowadzili. Po tej porażce mistrzowie Hiszpanii plasują się na trzecim miejscu w tabeli ze stratą 8 punktów do lidera z Barcelony. Ronaldo po 10 kolejkach Primera Division ma na koncie tylko jednego gola.

Oglądaj mecz Real Madryt - FC Barcelona na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)

Czy Ronaldo miał powody, aby nie wymienić się koszulką z rywalem?