Schalke 04 Gelsenkirchen "strollowało" Borussię Dortmund

Schalke 04 Gelsenkirchen ma powody do świętowania. Zespół ten w derbowym starciu zremisował z Borussią Dortmund 4:4, choć do przerwy przegrywał 0:4. Po spotkaniu Schalke 04 na Twitterze wbiło szpilę rywalom.

Łukasz Witczyk
Naldo strzela gola w meczu z Borussią Dortmund Getty Images / Alex Grimm/Bongarts/Getty Images / Na zdjęciu: Naldo strzela gola w meczu z Borussią Dortmund
Do przerwy Borussia Dortmund była stroną dominującą i dzięki świetnej grze w pierwszych 25 minutach prowadziła czterema bramkami. Dortmundczycy mieli świetne humory i niewielu z nich spodziewało się, że w derbowym starciu BVB nie zgarnie kompletu punktów.

W drugiej części gry zdecydowanie lepiej grali piłkarze Schalke 04 Gelsenkirchen, którym udało się odrobić straty i z Signal Iduna Park wywieźć punkt. Gola na wagę remisu w czwartej minucie doliczonego czasu gry strzelił Naldo. Wtedy na stadionie w Dortmundzie słychać było tylko grupę kibiców Schalke.

Po pierwszej połowie osoby odpowiedzialne za social media Borussii wrzuciły grafikę z Omerem Toprakiem, który pewny swego pije napój z kubka z logiem Borussii. Po zakończeniu spotkania w mistrzowski sposób Schalke 04 "strollowało" lokalnych rywalai.

Po remisie Schalke spadło na trzecią pozycję w tabeli, ale zmniejszyło stratę do Bayernu Monachium do pięciu "oczek". Borussia Dortmund jest piąta.

Jak oceniasz reakcję Schalke 04 Gelsenkirchen na wpis Borussii Dortmund?