James Rodriguez z podejrzeniem wstrząśnienia mózgu. "W przerwie nie był w stanie podać wyniku"

James Rodriguez nie wyszedł na drugą połowę w sobotnim meczu z Borussią Moenchengladbach (1:2). 26-letni Kolumbijczyk doznał urazu po starciu z rywalem.

Karol Borawski
James Rodriguez Getty Images / Alexander Hassenstein / Na zdjęciu: James Rodriguez
Rodriguez zderzył się w Tonym Jantschke. Piłkarz Bayernu dotrwał do końca pierwszej połowy, ale później nie mógł już pomóc drużynie.

- W przerwie nie był w stanie podać wyniku, więc zakładam, że to wstrząśnienie mózgu, ale ostateczną diagnozę postawią lekarze - powiedział Jupp Heynckes.

Jantschke również trafił do szpitala z podobną wstępną diagnozą.

Bayern przegrał sobotni mecz 1:2 i po 13 kolejkach Bundesligi prowadzi z trzypunktową przewagą nad RB Lipsk.

Czy Bayern wygra mistrzostwo Niemiec i Ligę Mistrzów?