Bundesliga: Lipsk trafił Borussię w końcówce

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Christof Koepsel / Na zdjęciu: drużyna RB Lipsk
Getty Images / Christof Koepsel / Na zdjęciu: drużyna RB Lipsk

W meczu sąsiadów z tabeli Bundesligi lepszy RD Lipsk, który pokonał na wyjeździe Borussię M'gladbach 1:0. Jedynego gola zdobył w 89. minucie Ademola Lookman.

W tym artykule dowiesz się o:

Wicemistrzowie Niemiec RB Lipsk po dwóch meczach bez zwycięstwa w końcu wygrali, pokonując w spotkaniu wyjazdowym Borussię M'gladbach 1:0. W pojedynku goście stworzyli sobie kilka doskonałych sytuacji, ale w bramce gospodarzy kapitalną formę prezentował Tobias Sippel.

Jedyna bramka w meczu padła na minutę przed końcem regulaminowego czasu. Po kontrze i podaniu Naby Keity do siatki trafił rezerwowy Ademola Lookman.

Borussia M'gladbach - RB Lipsk 0:1 (0:0) 0:1 - Lookman 89'