Duńska Superliga. Gol Kamila Wilczka

Kamil Wilczek zdobył gola w niedzielnym meczu Broendby z Lyngby (3:1). Dla polskiego napastnika był to czwarty gol w obecnym sezonie ligi duńskiej.

Karol Borawski
Kamil Wilczek (nr 23) WP SportoweFakty / Mateusz Czarnecki / Na zdjęciu: Kamil Wilczek (nr 23)
Wilczek posłał piłkę do siatki w 28. minucie, dając swojej drużynie prowadzenie 2:0.

Trzy minuty przed zakończeniem regulaminowego czasu gry samobójcze trafienie zaliczył kolega klubowy Polaka, znany z gry w Ekstraklasie Paulus Arajuuri.

Dzięki niedzielnej wyjazdowej wygranej Broendby IF po 20 kolejkach ma 46 punktów i zajmuje drugie miejsce w tabeli. Zespół Kamila Wilczka traci do prowadzącego FC Midtjylland jeden punkt.

Lyngby BK - Broendby IF 1:3 (0:2)

23' - Kevin Tshiembe - sam.
26' - Kamil Wilczek
54' - Teemu Pukki
87' - Paulus Arajuuri - sam.

Czy Kamil Wilczek zdobędzie jeszcze gola w obecnym sezonie?