Tottenham Hotspur - Rochdale AFC na żywo. Transmisja TV, stream online

Mecz Pucharu Anglii Tottenham Hotspur - Rochdale AFC na żywo pokaże telewizja Eleven Sports 3. Stream online oglądać można w WP Pilot, a relację live śledzić w WP SportoweFakty.

Michał Jankowski
Tottenham Hotspur Getty Images / Mike Hewitt / Tottenham Hotspur
Powtórka meczu 1/8 finału Pucharu Anglii Tottenham Hotspur - Rochdale AFC odbędzie się w środę 28 lutego o godzinie 20:45. Transmisję TV przeprowadzi Eleven Sports 3. Komentatorami będą Marcin Grzywacz oraz Tomasz Zieliński.

Mecz Tottenham - Rochdale oglądać można również w internecie. Stream online udostępni WP Pilot, a także elevensports.pl, Player oraz IPLA. Dostęp do transmisji nie jest jednak darmowy.

Pierwsze spotkanie tych drużyn zakończyło się remisem 2:2, co zgodnie z regulaminem Pucharu Anglii oznacza, że mecz musi zostać powtórzony. Rochdale miało sporo szczęścia, bo najpierw w 88. minucie straciło gola z rzutu karnego i wydawało się, że pożegna się z rozgrywkami, ale w trzeciej minucie doliczonego czasu udało się trafić do bramki Tottenhamu. Dzięki temu zespół występujący w League One będzie miał okazję wystąpić na Wembley.

Tottenham Hotspur - Rochdale AFC na żywo / 28.02.2018 godzina 20:45. Transmisja TV: Eleven Sports 3. Stream online: WP Pilot, elevensports.pl, IPLA, Player.

Oglądaj rozgrywki Pucharu Anglii na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)

Czy zamierzasz oglądać mecz Tottenham Hotspur - Rochdale AFC?