Polska - Nigeria. Potężna kontrowersja! TVP: Był gol!

Wielka kontrowersja w meczu Polski z Nigerią. Nasi piłkarze byli przekonani, że piłka przekroczyła linię bramkową, sędzia gola nie uznał. TVP w swojej analizie przekonuje, że Polacy powinni prowadzić.

Jacek Stańczyk
Reprezentant Nigerii wybija piłkę zza linii bramkowej w meczu z Polską (0:1) Materiały prasowe / TVP / Na zdjęciu: Reprezentant Nigerii wybija piłkę zza linii bramkowej w meczu z Polską (0:1)

Zdarzenie miało miejsce w 43. minucie spotkania. Po zagraniu w pole karne piłkę trącił Grzegorz Krychowiak, ta odbiła się jeszcze od piłkarza z Nigerii i poleciała do bramki. Ale czy przekroczyła linię? Nasi piłkarze byli przekonani, że tak. Arbiter uznał jednak inaczej.

Sytuacja wyglądała tak:

W przerwie TVP przeprowadziła analizę i jest przekonana, że Biało-Czerwoni strzelili gola.

To była jedna z nielicznych groźnych sytuacji, jakie nasi piłkarze stworzyli w 1. połowie meczu. Na razie jest bez bramek.