Magiczny gol Ronaldo. Wielkie zachowanie kibiców Juventusu Turyn

Niezwykły gol Cristiano Ronaldo w drugiej połowie meczu z Juventusem Turyn został doceniony przez kibiców mistrza Włoch. Po uderzeniu przewrotką fani na stadionie nagrodzili Portugalczyka brawami.

Tomasz Skrzypczyński
Cristiano Ronaldo strzelający gola przewrotką z Juventusem Getty Images / Na zdjęciu: Cristiano Ronaldo strzelający gola przewrotką z Juventusem
W najnowszej historii futbolu bywały już przypadki, gdy nawet kibice przeciwnej drużyny doceniali oklaskami wyczyny wielkich piłkarzy. W 2005 roku Santiago Bernabeu biło brawo, gdy Ronaldinho w pojedynkę rozbijał Real Madryt. We wtorek 3 kwietnia to piłkarz Królewskich zasłużył na taki zaszczyt.

W 64. minucie meczu Realu w Turynie Cristiano Ronaldo strzelił najpiękniejszego gola tej edycji Ligi Mistrzów, pokonując Gianluigiego Buffona fantastycznym uderzeniem z przewrotki. Gdy piłka wpadła do siatki nie było jednak gwizdów, ale cisza, a następnie brawa.

Bili je kibice Juventusu Turyn, doceniając geniusz Portugalczyka. Dla Ronaldo był to drugi gol w tym spotkaniu, który przypieczętował zwycięstwo Królewskich. Jak donoszą obecni na obiekcie dziennikarze, fani Juve zgotowali mu owację na stojąco.

Po tym jak Ronaldo zakończył świętować zdobycie bramki, skierował swój wzrok w stronę trybun i ukłonił się fanom Juve.

Dodajmy, że w tym sezonie brawami na stadionie został potraktowany również piłkarz Barcelony Andres Iniesta. Hiszpan nie strzelił wtedy gola, ale fani docenili klasę, która cechuje doświadczonego pomocnika.

Napastnik Realu ma już na swoim koncie 14 goli w tym sezonie Ligi Mistrzów. Spotkanie na Allianz Stadium pomiędzy Juventusem a Realem zakończyło się wynikiem 0:3. Rewanż odbędzie się już 11 kwietnia w Madrycie.

Czy Real Madryt wygra po raz trzeci z rzędu rozgrywki Ligi Mistrzów?