Arda Turan nie opanował nerwów. Popchnął sędziego i wyleciał z boiska (wideo)

Wypożyczony z Barcelony do Basaksehiru Arda Turan, w piątkowym meczu tureckiej ekstraklasy z Sivassporem (1:1), nie utrzymał nerwów na wodzy. Wyleciał z boiska, bo popchnął arbitra.

Dawid Borek
Dawid Borek
Arda Turan po zejściu z boiska w meczu Turcja - Islandia Reuters / UMIT BEKTAS / Na zdjęciu: Arda Turan po zejściu z boiska w meczu Turcja - Islandia

Wybryk Ardy Turana miał miejsce w 94. minucie spotkania. Dwie minuty po tym, jak jego klubowy kolega - Volkan Babacan - strzelił wyrównującą stan meczu bramkę.

Wypożyczony z Barcelony do Basaksehiru Turek zdenerwował się na sędziego, gdy ten nie odgwizdał przewinienia, które zdaniem piłkarza miało miejsce. Turan najpierw gestykulował, następnie podbiegł do arbitra, a później go odepchnął.

31-latek wyleciał z boiska po tym, jak sędzia pokazał mu czerwoną kartkę.

Turanowi po takim zachowaniu grozi nawet 15 meczów zawieszenia.