Vuković: Mogę sprezentować medal Klimczakowi

- Dwa medale już oddałem, trzeci mogę sprezentować prezesowi Klimczakowi, jemu by się przydał - powiedział po meczu z Lechem Poznań (3:0) Aleksander Vuković, członek sztabu szkoleniowego Legii Warszawa.

Karol Wasiek
Aleksandar Vuković Newspix / LUKASZ GROCHALA/CYFRASPORT / NEWSPIX.PL / Na zdjęciu: Aleksandar Vuković
Trzeci sezon z rzędu Legia Warszawa cieszy się ze zdobycia mistrzostwa Polski. Tym razem warszawianie tytuł zapewnili sobie w Poznaniu. Niestety nie obyło się bez kontrowersji. Mecz został przerwany w drugiej połowie przez skandaliczne zachowanie pseudokibiców.

Przy stanie 0:2 w sektorze za jedną z bramek nastąpiło zamieszanie, część osób poruszała się tam w kombinezonach ochronnych, a już po chwili na boisko zaczęły lecieć świece dymne.

Sędzia Daniel Stefański przerwał zawody, a po kilku minutach decyzją wojewody wielkopolskiego Zbigniewa Hoffmanna spotkanie zostało zakończone, co oznaczało walkower dla Legii.

Warszawianie długo celebrowali kolejne mistrzostwo, z kolei władze Lecha nerwowo zaczęły już liczyć straty, które poniosą z powodu przerwania meczu. Aleksandar Vuković, członek sztabu szkoleniowego Legii, po zakończeniu spotkania wbił szpilkę Karolowi Klimczakowi, prezesowi Lecha. - Dwa poprzednie medale oddałem. Ten też mogę. Mogę medal sprezentować nawet prezesowi Klimczakowi, jemu by się przydał - powiedział na antenie TVP.

Czy Legia Warszawa zagra w fazie grupowej Ligi Mistrzów?