Wysokie zwycięstwo Legii Warszawa w sparingu

Legia Warszawa pokonała Mazur Karczew 5:1 w sparingu rozegranym w stolicy. Spotkanie trwało 60 minut, a szansę od Deana Klafuricia dostało 22 zawodników.

Tomasz Skrzypczyński
Michał Kucharczyk Agencja Gazeta / Kuba Atys / Na zdjęciu: Michał Kucharczyk
W niedzielę w Warszawie Legia rozegrała pierwszy sparing w okresie przygotowawczym przed rozpoczęciem nowego sezonu. Rywalem mistrza Polski był występujący w IV lidze Mazur Karczew.

Chociaż pierwsi gola strzelili goście, potem do siatki trafiali tylko gospodarze. Swoje bramki strzelali m.in. Sandro Kulenović (dwie) i Eduardo da Silva. Ostatecznie mecz, który trwał 60 minut, zakończył się zwycięstwem Legii 5:1.

Trener Dean Klafurić wystawił na obie części meczu dwa całkowicie różne składy. Szansę otrzymali m.in. młodsi zawodnicy jak Mateusz Hołownia czy testowany Eldin Omerović.

Legia Warszawa:

I połowa: Radosław Cierzniak - Hildeberto Pereira, Chris Philipps, Mateusz Wieteska, Adam Hlousek - Miroslav Radović, Michał Kopczyński, Kasper Hämäläinen, Eldin Omerović, Mateusz Hołownia - Sandro Kulenović.

II połowa: Radosław Majecki - Mateusz Żyro, Iñaki Astiz, William Rémy, Brian Iloski - Konrad Michalak, Cafú, Cristian Pasquato, Eldin Omerović, Michał Kucharczyk - Eduardo.

ZOBACZ WIDEO Mundial 2018. Brazylia - Szwajcaria: kapitalny gol Philippe Coutinho na 1:0 (TVP Sport) Mundial 2018. Brazylia - Szwajcaria: kapitalny gol Philippe Coutinho na 1:0 (TVP Sport)
Czy Legia Warszawa zdobędzie tytuł mistrza Polski w sezonie 2018/2019?