Liga Mistrzów. "Ławka rezerwowych z minionej epoki". Zobacz, co czeka Legię Warszawa w Irlandii

We wtorek Legia Warszawa rozegra w Cork pierwszy mecz w eliminacjach do Ligi Mistrzów. Stadion rywala Wojskowych przywitał polski zespół drewnianą ławeczką.

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
 Wiliam Remy podczas treningu Legii Warszawa na Turners Cross Stadium PAP/EPA / PAP/Bartłomiej Zborowski / Wiliam Remy podczas treningu Legii Warszawa na Turners Cross Stadium
Legia Warszawa we wtorek (10 lipca) zagra z najlepszym zespołem Irlandii Cork City w ramach pierwszej rundy eliminacji Ligi Mistrzów sezonu 2018/19. W poniedziałek ekipa Wojskowych odbyła trening na obiekcie Turner's Cross, na którym jutro o godz. 20:45 rozpocznie się polsko-irlandzka potyczka.

Stadion w Cork przypomina typowo brytyjskie boiska klubów z niższych lig. Może pomieścić ok. 7500 widzów i standardem daleko mu do nowoczesnych obiektów piłkarskich w Europie.

Wiceprezes Legii, Jarosław Jankowski, na swoim koncie na Twitterze udostępnił zdjęcie z Turner's Cross. - Ławka rezerwowych ⁦Legii Warszawa na jutrzejszym meczu - napisał działacz w komentarzu do fotografii.

"Ławka rezerwowych z minionej epoki" - to stwierdzenie chyba najlepiej oddaje widok ze stadionu najbliższego przeciwnika drużyny z Warszawy. - Od czegoś trzeba zacząć, jak chce się siedzieć na Camp Nou czy innych arenach Ligi Mistrzów - komentują fani Wojskowych.

- To starcie Dawida z Goliatem. Legia jest najtrudniejszym przeciwnikiem, jakiego mogliśmy dostać. Mamy świadomość tego, że zagramy z fenomenalną drużyną - komplementował Legię podczas konferencji prasowej menedżer Cork City, John Caulfield.

ZOBACZ WIDEO Oryginalne kandydatury na trenera reprezentacji Polski. "Świetni komentatorzy, ale nie mają doświadczenia"
Jakim wynikiem zakończy się mecz Cork City - Legia Warszawa?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×