Kolejne przetasowania w Ruchu Chorzów. Z klubu odszedł... pułkownik

Do kolejnych zmian doszło w Ruchu Chorzów. Roszad dokonano w składzie Rady Nadzorczej, z funkcji wiceprezesa zrezygnował niedawno mianowany na to stanowisko pułkownik Zbigniew Piątek.

Michał Piegza
Michał Piegza
stadion Ruchu Chorzów Newspix / Lukasz Laskowski / PressFocus / Na zdjęciu: stadion Ruchu Chorzów
W Ruchu Chorzów wciąż zmiany. Od niespełna miesiąca tymczasowym prezesem jest Jan Chrapek, który aktualnie zarządza jednoosobowo. Wszystko przez to, że z funkcji wiceprezesa zrezygnował pułkownik Zbigniew Piątek.

Do zmian doszło także w Radzie Nadzorczej klubu. Rezygnacje złożyli Rafał Byrczek, Adam Stankiewicz i Mariusz Śrutwa. W ich miejsce do pełnienia funkcji członków Rady Nadzorczej powołani zostali Zdzisław Bik, Michał Dubiel, Marcin Michalik (przedstawiciel miasta) i Janusz Paterman. W Radzie Nadzorczej pozostali Eugeniusz Gorczowski, Piotr Małecki i Jerzy Weindich. Wkrótce ma zostać wyłoniony nowy Przewodniczący RN.

Tymczasem drużyna przygotowuje się do pierwszego w historii występu na trzecim poziomie rozgrywek. Klub w piątek rozwiązał umowę z Kacprem Czajkowskim, a młody bramkarz Kewin Paszek został wypożyczony do Stali Brzeg.

W Chorzowie zapowiadają, że do drużyny dołączyć ma kilku doświadczonych graczy, w tym bramkarz. Umowy z klubem mają w najbliższych dniach podpisać Robert Obst i Mateusz Bartolewski.

ZOBACZ WIDEO Duże wyzwanie przed Jerzym Brzęczkiem. "Doświadczenie z Wisły Płock może mu pomóc"


Wszystkie mecze 2. ligi piłki nożnej w Pilot WP, pierwszej TV online w Polsce! (link sponsorowany) 2. liga piłki nożnej w jednym miejscu. Transmisje wszystkich meczów obejrzysz na żywo, online, gdziekolwiek będziesz w Pilot WP.

Rywalizację 18 drużyn o najlepsze miejsca w tabeli, a tym samym wszystkie mecze 34 kolejek do zobaczenia online na kanałach 2. liga piłki nożnej za pośrednictwem platformy streamingowej Pilot WP. Dodatkowo, dla wszystkich którzy chcą obejrzeć rozgrywki później, będzie przygotowana biblioteka VOD, z rozegranymi meczami. Wystarczy wykupić pakiet "2. liga piłki nożnej" w Pilot WP, a razem z nim dostęp do kanałów 2. liga piłki nożnej oraz VOD z meczami.

To tutaj toczy się prawdziwa gra! Sportowe emocje gwarantowane!

Ruch Chorzów jest w stanie powalczyć o awans do Nice I Iigi?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×