Robert Lewandowski znów na boisku. Polak zabrał głos: "Jak dobrze było wrócić"

Robert Lewandowski w niedzielę rozegrał pierwsze spotkanie w koszulce Bayerniu Monachium po powrocie z nieudanego mundialu. - Jak dobrze było wrócić - skomentował polski napastnik.

Karol Wasiek
Robert Lewandowski Getty Images / Lars Baron / Na zdjęciu: Robert Lewandowski
W meczu z Manchesterem United (1:0) Robert Lewandowski pojawił się na początku drugiej połowy. Publiczność powitała najlepszego napastnika Bayernu nieśmiałymi brawami.

Wejście Polaka ożywiło grę Bayernu Monachium. Podopieczni Niko Kovaca przyspieszyli, zaczęli kreować sytuacje, czego efektem była bramka zdobyta w 59. minucie przez Javiego Martineza.

"Lewy" miał swoją szansę kwadrans później. Polak oddał strzał z linii pola karnego, ale minimalnie chybił. Piłka poleciała obok słupka.