Wpadka podczas transmisji w pubie. Zamiast sportu - kanał tylko dla dorosłych

Kibice oglądający w pubie mecz Bristol Rovers - Crawley Town (2:1) w ramach Pucharu Ligi Angielskiej mocno się zdziwili, gdy podczas przerwy na ekranach pojawiły się skąpo ubrane kobiety.

Dawid Borek
Dawid Borek
Piłka nożna Getty Images / Laurence Griffiths / Piłka nożna

Takich obrazków kibice zebrani w pubie na Memorial Stadium w Bristolu na pewno się nie spodziewali. Podczas przerwy w spotkaniu Bristol Rovers - Crawley Town, zamiast reklamy, włączono kanał tylko dla dorosłych.

Skąpo ubrane kobiety na kilka minut zdominowały ekrany telewizorów. Zniknęły dopiero w momencie, gdy rozpoczęła się druga połowa meczu w ramach Pucharu Ligi Angielskiej... po chwili ponownie pojawiając się w telewizorach.

Przedstawiciele Bristol Rovers już wyjaśniają tę sprawę. - Taki żart był nie do zaakceptowania - stwierdził Steve Hamer, prezes klubu. - Tego lata mieliśmy duży remont w pubie. Podejrzewam, że wówczas ktoś przejął kontrolę nad naszymi telewizorami - dodał.

- To było naprawdę zabawne! Na początku myśleliśmy, że to tylko reklama, ale gdy rozpoczęła się druga połowa, a na ekranach znowu pojawiły się półnagie kobiety, wszyscy się śmiali - skomentował jeden z kibiców.