Media: Robben wściekły na Kovaca

Arjen Robben miał być wściekły na trenera Bayernu Monachium Niko Kovaca, że ten zdjął go z boiska w sobotnim meczu z VfB Stuttgart (3:0). Według niemieckich mediów, skrzydłowy od razu zszedł do szatni, nie zamieniając słowa ze szkoleniowcem.

Tomasz Skrzypczyński
Arjen Robben PAP/EPA / LUKAS BARTH-TUTTAS / Na zdjęciu: Arjen Robben
Arjen Robben i Franck Ribery pojawili się w podstawowym składzie na sobotni mecz Bayernu Monachium w Stuttgarcie. Bawarczycy pokonali gospodarzy 3:0, jednak doświadczeni skrzydłowi mistrza Niemiec nie byli po końcowym gwizdku uśmiechnięci.

W drugiej połowie spotkania Niko Kovac postanowił ściągnąć z boiska obu z nich, co wywołało ich złość. Francuzowi przeszło po kilku minutach siedzenia na ławce rezerwowych, jednak nie Robbenowi.

Holender natychmiast udał się do szatni i pozostał tam do końca meczu. 34-latek był wściekły na szkoleniowca, że ten znów nie dał mu zagrać pełnych 90 minut.

- To jest futbol. Wiem, że obaj nie byli zadowoleni z zejścia z boiska, ale wszyscy chcą grać - skomentował chorwacki trener Bayernu.

Dodajmy, że już po meczu 1. kolejki z Hoffenheim, który Robben rozpoczął na ławce rezerwowych, holenderski piłkarz mówił wprost o swoich pretensjach do Kovaca. - Byłem wkurzony na jego decyzję - wyznał.

Z kolei Ribery w ubiegłym sezonie rzucił koszulką w Carlo Ancelottiego, gdy ten ściągnął go z boiska przed końcem spotkania. Sytuacja była początkiem końca Włocha w stolicy Bawarii.

Czy Arjen Robben zakończy karierę po tym sezonie?