The Championship: asysta Pawła Wszołka, zwycięstwo Queens Park Rangers

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Naomi Baker / Eros Pisano (z lewej) i Paweł Wszołek (z prawej)
Getty Images / Naomi Baker / Eros Pisano (z lewej) i Paweł Wszołek (z prawej)

Udany występ Pawła Wszołka. Queens Park Rangers pokonało Sheffield Wednesday 3:0, a Polak asystował przy jednej z bramek.

26-letni skrzydłowy pojawił się w podstawowym składzie londyńczyków i w 57. minucie dośrodkował na głowę Luke'a Freemana, który podwyższył prowadzenie na 2:0.

W innych fragmentach rywalizacji Paweł Wszołek oddał jeszcze trzy strzały w kierunku bramki gości, jednak z nimi poradził sobie Cameron Dawson.

Queens Park Rangers wygrało ostatecznie 3:0 i ma teraz sześć punktów straty do liderującego Middlesbrough.

We wtorek Polak spędził na boisku 90 minut i to była jego pierwsza asysta w bieżącym sezonie (gola dotąd nie zdobył).

Queens Park Rangers - Sheffield Wednesday 3:0 (1:0) 1:0 - Tomer Hemed 35' 2:0 - Luke Freeman 57' 3:0 - Nahki Wells 83'

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Czy Paweł Wszołek zasługuje na powołanie do reprezentacji Polski?