Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Bartosz Salamon ma problem z powodu ustawy polskiego Sejmu

Polski obrońca Frosinone, Bartosz Salamon, ma kłopot przez decyzję polskiego Sejmu. Otóż 12 listopada miał zaplanowany przylot do kraju po odbiór swojego paszportu. Będzie to jednak niemożliwe, gdyż właśnie ustanowiono ten dzień wolnym od pracy.
Tomasz Skrzypczyński
Tomasz Skrzypczyński
Bartosz Salamon Getty Images / Paolo Bruno / Na zdjęciu: Bartosz Salamon

We wtorek wieczorem odbyło się głosowanie Sejmu RP ws. ustanowienia tegorocznego dnia 12 listopada wolnym od pracy. Wszystko z okazji 100. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Głosowanie przebiegło po myśli rządzących.

Tak więc drugi poniedziałek listopada w tym roku będzie dniem wolnym od pracy, co jednak bardzo skomplikowało plany... Bartoszowi Salamonowi. Polski obrońca włoskiego klubu Frosinone miał bowiem poważne plany na ten dzień i to związane ze swoją ojczyzną.

Okazuje się, że właśnie na ten dzień piłkarz zaplanował podróż do Polski w celu odebrania paszportu.

"Od wielu miesięcy czeka na mnie paszport w Polsce. W końcu znalazłem dzień, w którym klub daje mi pozwolenie przylotu po jego odbiór. Bilety i rezerwacja kolejki w biurze już zrobiona od paru tygodni... A tu nagle sejm ogłasza, ze 12 listopada będzie wolny od pracy" - napisał rozżalony zawodnik.

"Dzień wolny zawsze miłe widziany, mój tata na pewno będzie zadowolony, ale takie uchwały powinny być ogłaszane chociaż kilka miesięcy wcześniej..." - dodał.

 

Trudno się dziwić 27-latkowi. Ogłaszanie takiej uchwały na kilkanaście dni przed zakładanym dniem jest bardzo zaskakującym rozwiązaniem ze strony polskiego Sejmu.

ZOBACZ WIDEO: Serie A: Napoli zbliżyło się do Juventusu. Pewne zwycięstwo drużyny Polaków [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]


Rozgrywki Serii A TIM możesz oglądać w WP Pilot

Polub Piłkę Nożną na Facebooku
Zgłoś błąd
Twitter, Inf. własna

Komentarze (4):

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×