Liga Narodów: Gdzie oglądać mecz Dania - Irlandia? Transmisja TV i stream online

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Dan Mullan / Na zdjęciu: reprezentacja Danii
Getty Images / Dan Mullan / Na zdjęciu: reprezentacja Danii
zdjęcie autora artykułu

Jednym z poniedziałkowych spotkań Ligi Narodów UEFA będzie starcie Dania - Irlandia. Początek meczu o godzinie 20:45. Transmisja na antenie Polsat Sport News, stream online na Ipla TV.

Liga Narodów LIVE: Gdzie oglądać mecz Dania - Irlandia w telewizji?

Mecz Dania - Irlandia w grupie 4 dywizji B Liga Narodów UEFA rozpocznie się w poniedziałek (19 listopada) o godzinie 20:45. Mecz pokaże stacja Polsat Sport News. Komentatorami spotkania będą Mariusz Hawryszczuk i Dariusz Wdowczyk.

Gdzie oglądać mecz Dania - Irlandia na żywo w internecie? Darmowy stream online ze spotkania Dania - Irlandia udostępni platforma Ipla TV. Relacja z tego spotkania jednak nie będzie darmowa. Należy mieć wykupiony odpowiedni pakiet, aby móc obejrzeć spotkanie.

Spotkanie Dania - Irlandia to mecz o przysłowiową pietruszkę. Duńczycy zgromadzili w trzech meczach 7 punktów i są pewni zwycięstwa w grupie, który da im awans do dywizji A. Irlandia zdobyła tylko jeden punkt w tej edycji Ligi Narodów i zajmuje ostatnie miejsce w grupie. Niezależnie od wyniku spotkania z Danią, Irlandczycy spadną do dywizji C. Początek meczu Dania - Irlandia: 19.11.2018 r., godzina 20:45. Transmisja TV: Polsat Sport News. Stream online: Ipla TV.

ZOBACZ WIDEO "Piłka z góry". Największy wygrany meczu z Czechami. "Miało być jak zawsze, a pokazał się z dobrej strony"

Źródło artykułu: