Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Asysty: Lukas Haraslin przed Konradem Wrzesińskim

Nie doszło do zmian w ścisłej czołówce klasyfikacji asystentów. Wciąż na prowadzeniu znajduje się Lukas Haraslin (Lechia). W 16. kolejce dwa podania otwierające drogę do bramki zaliczył Konrad Cebula (Korona).
Michał Piegza
Michał Piegza
Lukas Haraslin WP SportoweFakty / Agnieszka Skórowska / Na zdjęciu: Lukas Haraslin

Asysty: Cebula 2, Pućko (Korona), Jimenez (Górnik), Rogne, Gytkjaer (Lech), Warcholak (Wisła P.), Broź (Śląsk), Buksa, Delew (Pogoń), Mladenović (Lechia), Bezjak (Jagiellonia), Jankowski (Arka), Palcić (Wisła K.).

Klasyfikacja asystentów:
7 - Lukas Haraslin (Lechia)

6 - Konrad Wrzesiński (Zagłębie S.)

5 - Guilherme (Jagiellonia), Martin Kostal (Wisła K.), Robert Pich (Śląsk), Filip Starzyński (Zagłębie L.)

4 - Boguski (Wisła K.), Furman (Wisła P.), Jankowski (Arka), Kozulj (Pogoń), Pietrzak (Wisła K.), Pospisil (Jagiellonia), Valencia (Piast)

3 - Arak (Lechia), Badia (Piast), Bezjak (Jagiellonia), Budziński (Cracovia), Buksa (Pogoń), Carlitos (Legia), Cebula (Korona), Chrapek (Śląsk), Gytkjaer (Lech), Hlousek (Legia), Imaz (Wisła K.), Jimenez (Górnik), Makuszewski (Lech), Nagy (Legia), Novikovas (Jagiellonia), Ojamaa (Miedź), Papadopulos (Piast), B. Pawłowski (Zagłębie L.), Piasecki (Miedź), D. Szymański (Wisła P.)

2 - Amaral (Lech), Antolić (Legia), Bohar (Zagłębie L.), Broź (Śląsk), Cvijanović (Arka), Deja (Arka), Delew (Pogoń), Gąska (Śląsk), Hateley (Śląsk), Jagiełło (Zagłębie L.), Janjić (Korona), Janota (Arka), Jevtić (Lech), Jóźwiak (Lech), Kolew (Arka), Kowalczyk (Pogoń), Kucharczyk (Legia), Machaj (Jagiellonia), Majewski (Pogoń), Merebaszwili (Wisła P.), Mladenović (Lechia), Nowak (Zagłębie S.), Sz. Pawłowski (Zagłębie S.), Pikk (Miedź), Poletanović (Jagiellonia), Romanczuk (Jagiellonia), Rymaniak (Korona), Smuga (Górnik), Wdowiak (Cracovia), Wieteska (Legia), Varela (Wisła P.), Zapolnik (Górnik), Zarandia (Arka)

1 - Ahmadzadeh (Śląsk), Augusto (Śląsk), Babiarz (Zagłębie S.), Bartkowski (Wisła K.), Banasiak (Zagłębie S.), Benedyczak (Pogoń), Boguski (Wisła K.), Brożek (Wisła K.), Cafu (Legia), Camara (Miedź), Cholewiak (Śląsk), Cotra (Śląsk), A. Czerwiński (Zagłębie L.), Datković (Cracovia), Dimun (Cracovia), Drygas (Pogoń), Dwali (Pogoń), Felix (Piast), Fila (Lechia), Gajos (Lech), Gryszkiewicz (Górnik), Heinloth (Zagłębie S.), Helik (Cracovia), Helstrup (Arka), Jagiełło (Piast), Kante (Legia), Kirkeskov (Piast), Klimala (Jagiellonia), Konczkowski (Piast), Kort (Wisła K.), Kosakiewicz (Korona), Kovacević (Korona), Kubicki (Lechia), Lipski (Lechia), Łasicki (Wisła P.), Łobodziński (Miedź), Łukowski (Wisła P.), Mak (Piast), Mak (Lechia), Malheiro (Zagłębie S.), Marquitos (Miedź), Małecki (Wisła K.), Matuszczyk (Zagłębie L.), Matuszek (Górnik), Młyński (Arka), Mraz (Zagłębie S.), Nalepa (Arka), Nunes (Pogoń), Oliveira (Wisła P.), Ondrasek (Wisła K.), Paixao (Lechia), Palcić (Wisła K.), Petrak (Korona), Philipps (Legia), Piech (Śląsk), Pucko (Korona), Robak (Śląsk), Rogne (Lech), Siplak (Cracovia), Sirotov (Zagłębie L.), Sobiech (Lechia), Stępiński (Wisła P.), Stolarski (Lechia), Suarez (Górnik), Szczepaniak (Miedź), Szwoch (Wisła P.), S. Szymański (Legia), Świderski (Jagiellonia), Tomczyk (Lech), Tuszyński (Zagłębie L.), Udovicić (Zagłębie S.), Uryga (Wisła P.), Urynowicz (Górnik), Walukiewicz (Pogoń), Warcholak (Wisła P.), Wolniewicz (Górnik), Zbozień (Arka), Żubrowski (Korona), Żurkowski (Górnik).

ZOBACZ WIDEO Szalony mecz w Gelsenkirchen! 7 goli! [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Po 17. kolejce Lukas Haraslin utrzyma samodzielne prowadzenie w klasyfikacji asystentów?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Piłkę Nożną na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (0):
    Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
    ×
    Sport na ×