To zdjęcie robi furorę. Tiemoue Bakayoko zapozował z Krzysztofem Piątkiem

Tiemoue Bakayoko po meczu z SSC Napoli (2:0) dodał w mediach społecznościowych zdjęcie z szatni, na którym pozuje z Krzysztofem Piątkiem. Fotografia robi furorę wśród kibiców AC Milan.

Łukasz Witczyk
Tiemoue Bakayoko Getty Images / Claudio Villa / Na zdjęciu: Tiemoue Bakayoko
We wtorkowym spotkaniu z SSC Napoli polski napastnik po raz pierwszy zagrał w podstawowym składzie AC Milan. Potwierdził, że jest w wysokiej formie i już w 11. minucie zdobył pierwszą bramkę. Jeszcze przed przerwą podwyższył prowadzenie i był bohaterem spotkania.

Po meczu Tiemoue Bakayoko opublikował na swoim profilu na Instagramie zdjęcia z meczu. Na jednym z nich francuski piłkarz pozuje z Krzysztofem Piątkiem. Fotografia podpisana jest "Bang bang bang x2" i robi furorę wśród kibiców AC Milan. Fani dodali sporo komentarzy i nie ukrywają zachwytu polskim napastnikiem.

W meczu ćwierćfinałowym Pucharu Włoch mediolański klub wygrał z SSC Napoli 2:0. Dla Piątka był to drugi występ w barwach AC Milan. Pokochali go kibice tego klubu, którzy zgotowali mu owację na stojąco i przygotowali specjalną przyśpiewkę na cześć polskiego napastnika.

Czy Krzysztof Piątek zostanie w tym sezonie najlepszym strzelcem AC Milan?