Lech Poznań ma kolejne problemy kadrowe. Niepewny występ Kamila Jóźwiaka i Roberta Gumnego

Zdjęcie okładkowe artykułu: Newspix / Paweł Jaskółka / Na zdjęciu: Kamil Jóźwiak
Newspix / Paweł Jaskółka / Na zdjęciu: Kamil Jóźwiak
zdjęcie autora artykułu

Nie tylko porażka jest problemem Lecha po meczu z KGHM Zagłębiem Lubin. W drużynie Adama Nawałki pojawiły się kolejne problemy zdrowotne.

Z udziału w starciu z Miedziowymi wypadli chory Piotr Tomasik, a także zmagający się z drobnym urazem stopy Robert Gumny. Ten pierwszy jest już w pełni sił, "Guma" natomiast wciąż walczy z czasem i nie rozpoczął jeszcze treningów z pełnym obciążeniem. Jego występ w potyczce z Piastem Gliwice wciąż jest więc niepewny.

Nowym kłopotem Adama Nawałki jest ból mięśni skośnych brzucha Kamila Jóźwiaka. Młody skrzydłowy wyszedł w piątek w podstawowym składzie, tymczasem teraz nie może brać udziału w zajęciach.

->Lechowi Poznań grozi wykartkowanie na hit z Legią Warszawa

Podobnie wygląda sytuacja Mihaia Raduta, który zmagał się z dolegliwościami już przed inauguracyjnym meczem i dlatego zabrakło go w osiemnastce. Lepiej czuje się zaś Nikola Vujadinović, który po spotkaniu z ekipą z Lubina miał drobny uraz.

Kolejorz przegrał z KGHM Zagłębiem 1:2, obejmując prowadzenie po trafieniu Christiana Gytkjaera, ale potem tracąc bramki po strzałach Filipa Starzyńskiego i samobójczym Vujadinovicia. Okazja do rehabilitacji nadejdzie w piątek (godz. 20.30) w Gliwicach. ->Tomasz Rząsa: Wiosna weryfikacją dla kilku piłkarzy Lecha Poznań, przygotowujemy już letnie transfery

ZOBACZ WIDEO Michael Ballack dla WP SportoweFakty: Lewandowski problemem? To były mocne słowa

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Czy w meczu z Piastem Gliwice Piotr Tomasik powinien wyjść w podstawowym składzie Lecha?
Tak
Nie
Zagłosuj, aby zobaczyć wyniki
Trwa ładowanie...
Komentarze (0)