Liga Mistrzów: Borussia Dortmund - Tottenham Hotspur na żywo. Transmisja TV, stream online, livescore

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Maja Hitij / Na zdjęciu: trening piłkarzy Borussii Dortmund
Getty Images / Maja Hitij / Na zdjęciu: trening piłkarzy Borussii Dortmund

Mecz Borussia Dortmund - Tottenham Hotspur w Lidze Mistrzów można oglądać we wtorek. Transmisja w telewizji będzie dostępna na antenie Polsat Sport Premium 2. Relacja LIVE za darmo w WP SportoweFakty.

Liga Mistrzów na żywo: Borussia Dortmund - Tottenham Hotspur. Gdzie oglądać transmisję TV i stream?

We wtorek (5 marca) o godzinie 21:00 rozpocznie się rewanżowy mecz Borussia Dortmund - Tottenham Hotspur w ramach fazy pucharowej Ligi Mistrzów. Starcie to można oglądać na żywo w telewizji i internecie. Transmisja TV będzie dostępna na antenie kodowanego kanału Polsat Sport Premium 2. Komentatorami widowiska będą: Tomasz Włodarczyk i Paweł Golański. Gdzie oglądać Borussia Dortmund - Tottenham Hotspur na żywo w internecie?

Starcie Borussia Dortmund - Tottenham Hotspur będzie aktywne także online. Stream wystartuje na platformie Ipla TV, po wykupieniu specjalnego pakietu. Z tej usługi można korzystać również na urządzeniach mobilnych. Relacja LIVE odbędzie się na portalu WP SportoweFakty.

Tottenham po zwycięstwie w pierwszym spotkaniu 3:0 jest jedną nogą w 1/4 Ligi Mistrzów. Borussia zapewne od pierwszych minut będzie starała się atakować gości całym zespołem jednak do awansu zawodnicy z Dortmundu potrzebują aż czterech goli.  Początek meczu Borussia Dortmund - Tottenham Hotspur:

21:00. Transmisja TV: Polsat Sport Premium 2. Stream online: Ipla TV. Relacja LIVE za darmo: WP SportoweFakty.

Czy będziesz oglądać mecz Borussia Dortmund - Tottenham Hotspur?