Fatalne wieści dla Legii. Dominik Nagy zniesiony na noszach. Miał łzy w oczach

Dominik Nagy nie dokończył meczu reprezentacji Węgier z Chorwacją. Skrzydłowy reprezentacji Legii został zniesiony z murawy na noszach. Miał łzy w oczach. Piłkarz ma problemy z lewą stopą.

Karol Wasiek
Dominik Nagy Newspix / Rafał Rusek / Na zdjęciu: Dominik Nagy
Fatalnie dla Dominika Nagy'a zakończyło się spotkanie reprezentacji Węgier z Chorwacją (2:1). Piłkarz Legii Warszawa już w 37. minucie zakończył zawody, po tym jak jeden z rywali bardzo ostro go poturbował.

Ucierpiała lewa stopa węgierskiego skrzydłowego, który nie był w stanie samemu zejść z murawy. Został zniesiony za pomocy noszy, a w jego oczach pojawiły się łzy.

Serwis "legia.net" donosi, że Nagy końcówkę meczu oglądał o kulach. Rywal przeprosił go za faul.

Węgierska federacja poinformowała, że piłkarz przejdzie szczegółowe badania, które pokażą, jak groźny jest uraz jego stopy. W tym momencie trudno wyrokować, jak długa będzie przerwa skrzydłowego Legii.

Nagy w tym sezonie wystąpił w 32 meczach warszawskiego zespołu. Strzelił cztery bramki i zaliczył osiem asyst.

Legia po przerwie na mecze reprezentacji zagra na wyjeździe z Wisłą Kraków. W tym momencie stołeczny zespół zajmuje drugie miejsce w tabeli. Podopieczni Sa Pinto tracą dwa punkty do prowadzącej Lechii Gdańsk.

Czy Legia Warszawa zdobędzie mistrzostwo Polski?