Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Asysty: Żarko Udovicić dogonił liderów

Żarko Udovicić (Zagłębie S.) w meczu z Wisłą Kraków wywalczył rzut karny, który na gola zamienił Mateusz Możdżeń. Dzięki temu zawodnik beniaminka zdobył kolejny punkt w klasyfikacji asystentów i zrównał się z trójką prowadzących.
Michał Piegza
Michał Piegza
Żarko Udovicić i Matej Pucko Newspix / MICHAL STANCZYK / CYFRASPORT / Na zdjęciu: Żarko Udovicić i Matej Pucko

Asysty: Arweladze (Korona), Jagiełło (Zagłębie L.), Jevtić 2, Klupś (Lech), Majewski, Podstawski (Pogoń), Felix (Piast), Kucharczyk, Vesović, Carlitos (Legia), Nawotka, Sanogo, Udovicić (Zagłębie S.), Drzazga, Peszko (Wisła K.).

Czytaj także: Lotto Ekstraklasa. Zagłębie - Wisła: kanonada w Sosnowcu, Możdżeń dał triumf gospodarzom

Klasyfikacja asystentów:

7 - Haraslin (Lechia), Jimenez (Górnik), Nagy (Legia), Udovicić (Zagłębie S.)

6 - Bohar (Zagłębie L.), Guilherme (Jagiellonia), Kostal (Jagiellonia, Wisła K. - 5), Pich (Śląsk), Wrzesiński (Zagłębie S.)

5 - Carlitos (Legia), Furman (Wisła P.), Gytkjaer (Lech), Jankowski (Arka), Janota (Arka), Konczkowski (Piast), Kozulj (Pogoń), Makuszewski (Lech), B. Pawłowski (Zagłębie L.), Pietrzak (Wisła K.), Pospisil (Jagiellonia), Pućko (Korona), Starzyński (Zagłębie L.), D. Szymański (Wisła P.), Valencia (Piast), Varela (Wisła P.)

4 - Boguski (Wisła K.), Buksa (Pogoń), Cebula (Korona), Chrapek (Śląsk), Jevtić (Lech), Jóźwiak (Lech), Kucharczyk (Legia), Majewski (Pogoń), Novikovas (Jagiellonia), Papadopulos (Piast), Sz. Pawłowski (Zagłębie S.), Piasecki (Miedź), Poletanović (Jagiellonia), Sobiech (Lechia), S. Szymański (Legia), Tuszyński (Zagłębie L.), Zarandia (Arka)

3 - Angulo (Górnik), Arak (Lechia), Badia (Piast), Bezjak (Jagiellonia), Budziński (Cracovia), Deja (Arka), Dimun (Cracovia), Drygas (Pogoń), Drzazga (Wisła K.), Gol (Cracovia), Hateley (Śląsk), Hernandez (Cracovia), Hlousek (Legia), Imaz (Wisła K.), Jagiełło (Zagłębie L.), Klupś (Lech), Kowalczyk (Pogoń), Mladenović (Lechia), Ojamaa (Miedź), Parzyszek (Piast), Peszko (Wisła K.), Piech (Śląsk), Siplak (Cracovia), Wdowiak (Cracovia)

Czytaj także: Lotto Ekstraklasa. Piast - Wisła Płock: zwycięstwo na wagę grupy mistrzowskiej

2 - Arweladze (Korona), Amaral (Lech), Antolić (Legia), Błaszczykowski (Wisła K.), Broź (Śląsk), Cafu (Legia), Cvijanović (Arka), Delew (Pogoń), Felix (Piast), Ferraresso (Cracovia), Gąska (Śląsk), Jagiełło (Piast), Janjić (Korona), Kirkeskov (Piast), Kolew (Arka), Kovacević (Korona), Machaj (Jagiellonia), Mączyński (Śląsk), Merebaszwili (Wisła P.), Nowak (Zagłębie S.), Ondrasek (Wisła K.), Petrak (Korona), Pikk (Miedź), Piszczek (Cracovia), Purzycki (Miedź), Robak (Śląsk), Romanczuk (Jagiellonia), Rymaniak (Korona), Santana (Miedź), Sekulić (Górnik), Smuga (Górnik), Wieteska (Legia), Wolniewicz (Górnik), Zapolnik (Górnik), Żubrowski (Korona)

1 - Ahmadzadeh (Śląsk), Arsenić (Jagiellonia), Augusto (Śląsk), Babiarz (Zagłębie S.), Balić (Zagłębie L.), Bartkowski (Wisła K.), Basha (Wisła K.), Banasiak (Zagłębie S.), Benedyczak (Pogoń), Boguski (Wisła K.), Brożek (Wisła K.), Burliga (Wisła K.), Cabrera (Cracovia), Camara (Miedź), Celeban (Śląsk), Cholewiak (Śląsk), Cotra (Śląsk), A. Czerwiński (Zagłębie L.), Datković (Cracovia), Dąbrowski (Zagłębie L.), Dwali (Pogoń), Fila (Lechia), Gajos (Lech), Gryszkiewicz (Górnik), Gumny (Lech), Heinloth (Zagłębie S.), Helik (Cracovia), Helstrup (Arka), Janicki (Lech), Kante (Legia), Klimala (Jagiellonia), Kolar (Wisła K.), Kopacz (Zagłębie L.), Kort (Wisła K.), Kosakiewicz (Korona), Kostewycz (Lech), Kubicki (Lechia), Kulenović (Legia), Lipski (Lechia), Łasicki (Wisła P.), Łobodziński (Miedź), Łukowski (Wisła P.), Łukasik (Lechia), Mak (Piast), Mak (Lechia), Malheiro (Zagłębie S.), Marquitos (Miedź), Martins (Legia), Małecki (Wisła K.), Matras (Górnik), Matuszczyk (Zagłębie L.), Matuszek (Górnik), Milijković (Miedź), Młyński (Arka), Mraz (Zagłębie S.), Mystakidis (Górnik), Nalepa (Arka), Nawotka (Zagłębie S.), Musonda (Śląsk), Nunes (Pogoń), Oliveira (Wisła P.), Paixao (Lechia), Palcić (Wisła K.), Philipps (Legia), Podstawski (Pogoń), Rapa (Cracovia), Rogne (Lech), Sadlok (Wisła K.), Sanogo (Zagłębie S.), Sielewski (Wisła P.), Sirotov (Zagłębie L.), Slisz (Zagłębie L.), Soriano (Korona), Stec (Pogoń), Stępiński (Wisła P.), Stolarski (Lechia), Suarez (Górnik), Szczepaniak (Miedź), Szwoch (Wisła P.), Świderski (Jagiellonia), Tiba (Lech), Tomczyk (Lech), Uryga (Wisła P.), Urynowicz (Górnik), Walukiewicz (Pogoń), Warcholak (Wisła P.), Wasilewski (Wisła K.), Wdowiak (Cracovia), Wiśniewski (Górnik), Ł. Wolsztyński (Górnik), Vesović (Legia), Zawada (Wisła P.), Zbozień (Arka), Zieliński (Miedź), Żurkowski (Górnik).

ZOBACZ WIDEO "Druga połowa". Odejście Sa Pinto oczyści atmosferę w szatni Legii? "Zniknęła normalność. Tego nie powinien robić żaden trener"

Po 29. kolejce dojdzie do zmian na pozycji lidera klasyfikacji asystentów?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Piłkę Nożną na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty

Komentarze (0):

    Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
    ×
    Sport na ×