To był festiwal bramek. Zespół w B-Klasie wygrał 17:1!

Takie wyniki na piłkarskich boiskach praktycznie nie mają miejsca. Zespół OKS Janowo, grający w B-Klasie, urządził sobie prawdziwy festiwal strzelecki, pokonując Morenę Gdańsk aż 17:1!

Karol Wasiek
Aż osiemnaście bramek padło w meczu OKS Janowo - Morena Gdańsk, rozegranym w ramach rozgrywek B-Klasy. Gospodarze znokautowali gości z Gdańsk, wygrywając aż 17:1.

Takie wyniki rzadko mają miejsce na taflach hokejowych, a co dopiero mówić na boiskach piłkarskich. Gracze OKS Janowo byli w sobotnim spotkaniu rewelacyjnie dysponowani.

Już w 1. minucie Arkadiusz Damaszk otworzył wynik meczu. Gospodarze do przerwy prowadzili 7:1. W drugiej połowie gospodarze zdobyli dziesięć bramek!

Jak podaje portal "tymczasemwrumi.pl" - bramka dla gości padła w kuriozalnych okolicznościach. Gdańszczanie zdobyli ją w momencie, gdy miejscowy golkiper opuścił bramkę, by przeparkować swoje auto.

Czy chodzisz na mecze drużyn w niższych klasach rozgrywkowych?