Liga Mistrzów 2019. Chris Smalling skomentował uderzenie Messiego

W ćwierćfinałowym meczu Ligi Mistrzów na Old Trafford Lionel Messi został uderzony łokciem w twarz przez Chrisa Smallinga. Gwiazda Barcelony zalała się krwią. - Lionel wiedział, że to był wypadek - przyznał obrońca Manchesteru United.
Szymon Łożyński
Getty Images / Michael Regan / Na zdjęciu: Lionel Messi po zderzeniu z Chrisem Smallingiem

- Rozmawialiśmy później. Uścisnęliśmy sobie dłonie - powiedział Chris Smalling, a jego słowa cytuje portal bbc.com.

- Zaraz po tym uderzeniu nie zdawałem sobie nawet sprawy, że to było aż tak groźne - dodał obrońca Czerwonych Diabłów.

Do uderzenia łokciem Lionela Messiego doszło w pierwszej połowie ćwierćfinałowego spotkania Manchesteru United z Barceloną. Na twarzy pomocnika Dumy Katalonii pojawiła się krew. Lekarze zdecydowali jednak, że Argentyńczyk może kontynuować grę i pozostał na boisku do końca spotkania.

Już po meczu Messi dokładnie został przebadany przez sztab medyczny Barcelony. Obawiano się złamań w nosie. Jednakże, według dziennikarzy "Mundo Deportivo", lekarze nie stwierdzili złamań i 31-letni pomocnik będzie mógł zagrać w kolejnym meczu Barcelony.

W pierwszym ćwierćfinałowym pojedynku Ligi Mistrzów mistrzowie Hiszpanii wygrali na wyjeździe z Manchesterem United 1:0. Rewanżowe starcie w tej parze odbędzie się we wtorek 16 kwietnia na Camp Nou o 21:00.