Eliminacje Euro 2020: Polacy wciąż nieomylni i na czele grupy G! Zobacz tabelę

Styl może nie porywa, ale wynikowo eliminacje Euro 2020 układają się dla reprezentacji Polski idealnie. Drużyna Jerzego Brzęczka bardzo pewnie lideruje w grupie G.

Szymon Mierzyński
Eljif Elmas (z lewej) i Robert Lewandowski (z prawej) Newspix / Paweł Andrachiewicz / Na zdjęciu: Eljif Elmas (z lewej) i Robert Lewandowski (z prawej)
Wygrana z Macedonią Północną (1:0) była trzecią z rzędu i "Biało-Czerwoni" wciąż nie stracili nawet bramki. Takiego bilansu nie ma żaden z ich rywali.

Polacy mają komplet dziewięciu punktów i zajmują 1. lokatę. Wiceliderem jest Izrael, który po hat-tricku Erana Zahaviego rozbił na wyjeździe Łotwę (3:0).

Pierwsze zwycięstwo w kwalifikacjach odniosła Austria, która skromnie (1:0) ograła u siebie Słowenię.

W 4. kolejce drużyna Jerzego Brzęczka zmierzy się na PGE Narodowym z Izraelem.

->Pseudokibice "świętują" na komendzie w Skopje

Macedonia Północna - Polska 0:1 (0:0)
0:1 - Krzysztof Piątek 47'

Austria - Słowenia 1:0 (0:0)
1:0 - Guido Burgstaller 74'

Łotwa - Izrael 0:3 (0:1) 0:1 - Eran Zahavi 10' 0:2 - Eran Zahavi 60' 0:3 - Eran Zahavi 80'