"Brak słów. Niesamowite emocje!". Rafael Nadal zrobił zdjęcie kibicom Mallorki

Słynny hiszpański tenisista, Rafael Nadal, był świadkiem awansu Mallorki do Primera Division. Zobacz, jak fani drużyny z Balearów świętowali sukces.

Piotr Bobakowski
Rafael Nadal, finalista Australian Open 2019 Getty Images / Cameron Spencer / Na zdjęciu: Rafael Nadal, finalista Australian Open 2019
"Brak słów! Niesamowite emocje!!!" - napisał Rafael Nadal na Instagramie, gdzie udostępnił zdjęcie z radości kibiców Realu Mallorca po awansie do Primera Division. Na fotografii widzimy fanów zespołu z Iberostar Estadi, którzy po wygranym (3:0) meczu z Deportivo La Coruna opanowali płytę boiska.

W pierwszym meczu barażowym Mallorca przegrała na wyjeździe (0:2). W niedzielnym rewanżu gola na wagę awansu do La Liga strzelił w 82. minucie spotkania napastnik Abdon Prats. Po końcowym gwizdku arbitra na stadionie w Palma de Mallorca zapanowała euforia. Świadkiem tego był słynny tenisista, który na żywo obserwował ten mecz.

Drużyna z Balearów zagra w La Liga po po sześciu latach przerwy. Nowym zawodnikiem Mallorki od 1 lipca będzie Aleksandar Sedlar, który nie przedłużył kontraktu z Piastem Gliwice i zdecydował się na występy w lidze hiszpańskiej.

ZOBACZ: Rafael Nadal przyłapany w Polsce. Zagadkowa wizyta gwiazdora tenisa >>

ZOBACZ: Toni Nadal wierzy w kolejne wielkoszlemowe tytuły Rafaela. "Ma szansę, by wygrać Wimbledon" >>