Żona Paulina, Jendrisek, Kouame, Juras. Urodzinowe życzenia dla Krzysztofa Piątka

1 lipca Krzysztof Piątek świętuje swoje 24. urodziny. Reprezentant Polski pochwalił się w mediach społecznościowych, że otrzymał wiele pięknych życzeń.

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Krzysztof Piątek Getty Images / NurPhoto / Contributor / Na zdjęciu: Krzysztof Piątek

Krzysztof Piątek w poniedziałek (1 lipca) kończy 24 lata. Życzenia dla zawodnika AC Milan i reprezentacji Polski spływają z całego świata. Na InstaStories napastnik zamieścił przegląd "kart urodzinowych", które otrzymał do tej pory.

Jako jedna z pierwszych życzenia Piątkowi złożyła jego małżonka, Paulina (dawniej Procyk). "Wszystkiego najlepszego mój mężulku. Kocham Cię!" - czytamy w opisie fotografii ze ślubu pary.
instagram.com/stories/pjona_9 instagram.com/stories/pjona_9
Życzenia kadrowiczowi Jerzego Brzęczka złożyli m.in. profil Serie A czy marka Oshee, ale także Christian Kouame. Napastnik z Wybrzeża Kości Słoniowej grał razem z Polakiem w Genoa CFC. "Wszystkiego najlepszego Pjona" - napisał.
instagram.com/stories/pjona_9 instagram.com/stories/pjona_9
ZOBACZ: Krzysztof Piątek jednym z nietykalnych w Milanie. Oni mają odbudować potęgę klubu Serie A >>
"Najlepszego urodzinowego Pjona. Spełniaj dalej swoje marzenia" - to życzenia od legendy polskiego MMA, Łukasza Jurkowskiego.
instagram.com/stories/pjona_9 instagram.com/stories/pjona_9
O urodzinach Piątka nie zapomniał również Erik Jendrisek. Słowak, który występował z dzisiejszym solenizantem w Cracovii, zaprezentował świetną kartę, nawiązującą do strzeleckich popisów Polaka.
instagram.com/stories/pjona_9 instagram.com/stories/pjona_9
ZOBACZ: Koniec rajskich wakacji Krzysztofa Piątka na Bahamach. Teraz Europa >> ZOBACZ WIDEO Życie z bólem. Joanna Jóźwik: Pomyślałam, że jak przestanie, to będę niezniszczalna


Oglądaj rozgrywki włoskiej Serie A na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×