Transfery. Czterech piłkarzy na wylocie z Milanu

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Emilio Andreoli / Na zdjęciu: piłkarze AC Milan
Getty Images / Emilio Andreoli / Na zdjęciu: piłkarze AC Milan
zdjęcie autora artykułu

Diego Laxalt, Samu Castillejo, Fabio Borini i Lucas Biglia mogą w każdej chwili opuścić AC Milan. Według "La Gazzetta dello Sport" nowy trener Marco Giampaolo nie widzi ich w planach na następny sezon.

We wtorek AC Milan rozpocznie przygotowania do nowego sezonu Serie A. Jedynym nowym zawodnikiem, który dołączył do drużyny, będzie Theo Hernandez, pozyskany z Realu Madryt za 20 milionów euro (więcej TUTAJ).

Przygotowania rozpoczną także Diego Laxalt, Samuel Castillejo, Fabio Borini i Lucas Biglia, jednak według "La Gazzetta dello Sport" każdy z nich może opuścić klub przed pierwszym meczem Rossonerich.

Gazeta przekonuje, że żaden z nich nie mieści się w planach trenera Marco Giampaolo.

ZOBACZ WIDEO Robert Lewandowski nie patyczkuje się. "Szkolenie jest na niskim poziomie"

Najbliżej odejścia jest Laxalt, który do tej pory przegrywał walkę o skład z Gonzalo Rodriguezem, a do drużyny dołączył kolejny lewy obrońca w osobie Hernandeza. Po zaledwie jednym sezonie w Milanie do La Liga ma wrócić też Castillejo.

Z kolei planowane sprowadzenie Bennacera z Empoli komplikuje sytuację Bigli, a do zespołu ma dołączyć jeszcze Jordan Veretout z Fiorentiny.

Fabio Borini nie przekonał zaś w kolejnym klubie i znów czeka go przeprowadzka, nawet jeśli odejdzie też Andre Silva (więcej TUTAJ).

Źródło artykułu: