Bayern Monachium - Arsenal. Zobacz bramkę Roberta Lewandowskiego i skrót meczu

Robert Lewandowski zdobył swoją pierwszą bramkę dla Bayernu Monachium w przedsezonowym meczu International Champions Cup z Arsenalem. Kanonierzy zwyciężyli 2:1. Prezentujemy skrót z tego spotkania.

Bartosz Zimkowski
gol Roberta Lewandowskiego Materiały prasowe / Dugout / Na zdjęciu: gol Roberta Lewandowskiego
Reprezentant Polski rozpoczął mecz Bayernu Monachium na ławce rezerwowych. Niko Kovac wpuścił go na boisko od razu po przerwie, gdy Arsenal FC prowadził 1:0 po samobójczym trafieniu Luisa Poznańskiego.

To właśnie Robert Lewandowski w 71. minucie doprowadził do wyrównania. Po dośrodkowaniu na szósty metr polski napastnik oddał mierzony strzał głową. Całą akcję można zobaczyć w filmie poniżej.

Ostatecznie to Arsenal wygrał, ponieważ w 88. minucie Edward Nketiah z bliska wpakował piłkę do siatki Bayernu.

Kolejnym przeciwnikiem Bayernu w International Champions Cup będzie Real Madryt. Mecz z Królewskimi o godzinie 2.00 czasu polskiego w nocy z soboty na niedzielę. Dwie godziny wcześniej rozpocznie się spotkanie Arsenalu z Fiorentiną.

Arsenal FC - Bayern Monachium 2:1 (0:0)
1:0 - Luis Poznański (sam.) 49'
1:1 - Robert Lewandowski 71'
2:1 - Edward Nketiah 88'