Sparing. Cesinha zadedykował gola Ronaldo. Juventus zremisował z Team K League

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Marco Canoniero/LightRocket / Na zdjęciu: Cristiano Ronaldo
Getty Images / Marco Canoniero/LightRocket / Na zdjęciu: Cristiano Ronaldo

W ostatnim swoim występie w Azji Juventus Turyn zremisował (wynik 3:3) z zespołem gwiazd ligi koreańskiej. Strzelec gola na 2:1, Cesinha, zaprezentował słynną cieszynkę Cristiano Ronaldo.

W tym artykule dowiesz się o:

Piłkarze Juventusu Turyn zremisowali (wynik 3:3) z Team K League w meczu towarzyskim w Seulu. Spotkanie z drużyną gwiazd ligi koreańskiej było ostatnim przystankiem Starej Damy podczas azjatyckiego tournee.

Pod koniec pierwszej połowy meczu w Seulu doszło do niecodziennej sytuacji. Strzelec drugiego gola dla gospodarzy, Brazylijczyk Cesinha, wykonał bowiem cieszynkę a la Cristiano Ronaldo. Po celebracji gola zawodnik Team K League wymownie pokazał, że dedykuje gola właśnie Portugalczykowi (CR7 siedział na ławce rezerwowych).

Kiedy zespoły schodziły na przerwę obaj gracze ucięli sobie miłą pogawędkę, podczas której Cesinha miał poprosić gwiazdę Juve o koszulkę.

W meczu z Team K League gole dla Juventusu zdobyli: Muratore (8.), Matuidi (78.) i Matheus Pereira (82.). Po 50 minutach spotkania mistrzowie Włoch przegrywali 1:3.

ZOBACZ: ICC. Cristiano Ronaldo już czaruje! Zobacz popisy piłkarza Juventusu (wideo) >>

ZOBACZ: ICC: Juventus Turyn - Inter Mediolan. Zobacz skrót meczu >>