W Turku przygotowania do sezonu z Marianem Kurowskim

Zdjęcie okładkowe artykułu:
zdjęcie autora artykułu

Marian Kurowski pozostanie na stanowisku zespołu Tura Turek. Szkoleniowiec prowadził zespół w poprzednim sezonie, jednak tuż przed zakończeniem rozgrywek z powodu złego stanu zdrowia trener znalazł się na zwolnieniu lekarskim. W chwili obecnej jest w wyśmienitej formie i pełen zapału do pracy z drużyną.

W tym artykule dowiesz się o:

Na ostatnim posiedzeniu Zarząd Tura Turek podjął decyzję o przedłużeniu umowy z Marianem Kurowskim, szkoleniowcem który prowadził zespół w poprzednim sezonie. Włodarze klubu zastanawiali się na kilkoma osobami, które mogłyby poprowadzić zajęcia z zawodnikami, jednak ostatecznie oferta Kurowskiego okazała się najkorzystniejsza. Poza tym coach najlepiej zna graczy z Turku i jest w stanie wybrać z kadry osoby, które mogłyby dalej grać w Turze.

W ciągu kilku najbliższych dni powinny wyjaśnić się wszelkie sprawy kadrowe, bowiem z częścią graczy Tura, którym kończy się kontrakt w czerwcu, władze klubu będą musiały podpisać nowe kontrakty.

Do szkieletu składu dołączą także gracze z innych ligowych zespołów. Jak na razie trwają z nimi rozmowy. Z informacji uzyskanych w klubie przewiduje się zorganizowanie tygodniowego zgrupowania na początku lipca oraz rozegrania kilku gier kontrolnych. Już w najbliższą sobotę Tur Turek przeprowadzi kontrolny trening z zespołem Sokoła Aleksandrów Łódzki.

Źródło artykułu:

Wszystkie mecze 2. ligi piłki nożnej w Pilot WP, pierwszej TV online w Polsce! (link sponsorowany) 2. liga piłki nożnej w jednym miejscu. Transmisje wszystkich meczów obejrzysz na żywo, online, gdziekolwiek będziesz w Pilot WP.

Rywalizację 18 drużyn o najlepsze miejsca w tabeli, a tym samym wszystkie mecze 34 kolejek do zobaczenia online na kanałach 2. liga piłki nożnej za pośrednictwem platformy streamingowej Pilot WP. Dodatkowo, dla wszystkich którzy chcą obejrzeć rozgrywki później, będzie przygotowana biblioteka VOD, z rozegranymi meczami. Wystarczy wykupić pakiet "2. liga piłki nożnej" w Pilot WP, a razem z nim dostęp do kanałów 2. liga piłki nożnej oraz VOD z meczami.

To tutaj toczy się prawdziwa gra! Sportowe emocje gwarantowane!

Pomóż nam ulepszać nasze serwisy - odpowiedz na kilka pytań.